Straumann implantai. Kodėl verta juos rinktis?

 

 

Odontologijos paslaugos visame pasaulyje yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis ir šių paslaugų dažnai kiekvienam iš mūsų prireikia taip pat dažnai kaip ir kitų gydimo paslaugų. Nuo vaikystės pradedant netaisyklingas dantų augimas, kuris šiais laikais yra gana lengvai išgydomas, vėliau pradedančios skaudėti dantenos, besikaupiantys akmenys bei apnašos, atsirandančios skylės ir kitos problemos, kurios taip pat yra lengvai išgydomos ir galiausiai, vėlesniame amžiuje prasidedantys implantacijos darbai, kai kitos galimybės nebėra ir savus dantis išlaikyti yra beveik nebeįmanoma, tačiau juk nuolatos norisi šypsotis gražiai. Būtent šioje vietoje odontologijos pramonė nors ir yra pažengusi itin toli, tačiau neretai atsiranda įvairių keblumų, kurie apsunkina gydimą – todėl sakyti, kad šis procesas yra lengvai išgydomas vis dar negalima. Dažnai pasitaiko įvairios atmetimų reakcijos, kitos komplikacijos, kurios itin apsunkina gydimą, tačiau odontologijos pramonė žengia sparčiu žingsniu pirmyn ir vienas iš naujausių žingsnių yra straumann implantai, kurie daugelio dantistų bei kitų su burnos higiena susijusių specialistų nuomone yra revoliucinis atradimas.

 

 

Nors pasaulinėje rinkoje straumann implantai ir yra rinkos lyderis bei skaičiuoja šeštą dešimtmetį, tačiau į Lietuvos rinka šis odontologijos stebuklas atėjo tik mums įstojus į Europos Sąjungą – tai yra nuo 2004 metų. Daugelis specialistų, užsiimančių burnos higiena bei dantų taisymų be paliovos giria šį naujausią implantų modelį, vadindami ji nepamainomu ir labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje.

straumann implantai

Taip pat straumann implantų nauda yra patvirtinta moksliniais tyrimais. Paprastai, kitų implantų atmetimo rodiklis yra skaičiuojamas 4 iš 100, tačiau su straumann rodikliai krito vos iki 1 iš 100, todėl atmetimo rodiklis tapo beveik neįmanomas, kas skuria iš ties puikų įspūdį bei saugumo jausmą, kad renkantis šiuos implantuos bus sutaupoma tiek laiko, tiek nervų, tiek finansų. Taip pat, neskaitant implantų atmetimo rodiklio, kiti implantai kartais sukeldavo ir kitų nemalonių bei gyvenimo komfortą mažinančių komplikacijų. Atsirandantys kalbos defektai, prasidedanti žandikaulio atrofija, tarpų atsiradimas tarp dantų, nebesugebėjimas valgyti kai kuriuos kietus produktus arba atsiradęs nemalonus jausmas juos valgant. Visa tai taip pat yra įtraukta į galimų komplikacijų sąrašą, tačiau su straumann implantais visa tai tapo išspręsta.

 

 

Neskaitant visų gyvenimo komfortą bei nemalonius jausmus sukeliančias komplikacijas, straumann implantai taip pat gali pasigirti ir puikia kokybe bei estetika, kurios žmonėms taip pat yra itin svarbus rodiklis. Moksliniais tyrimais, kuriose dalyvavo 2765 pacientai, įsidėję šiuos implantuos, o pats tyrimas trukęs net 9 metus parodė, kad šie implantai tarnauja ilgiau nuo 2 iki 60 kartų, priklausomai nuo to, kokį gamintoją jūs pasirinksite. Taigi, nauda visais aspketais yra akivaizdi ir patvirtinta įvairiais moksliniais tyrimais.

 

 

Jeigu ir jums prasidėjo rimtos komplikacijos su dantimis, jie tampa vis silpnesni, o galimybė juos išsaugoti tampa kone neįmanoma, neverta nusiminti. Jūs turite puikią galimybę ir toliau turėti nuostabią šypseną, kuria galėsite didžiuotis kiekvieną dieną. Su straumann implantais atmetimo rodiklis tapo vos 1 procentas, taip pat galėsite būti ramūs, kad išvengsite kitų komplikacijų, kurios paveiktų gyvenimo kokybę. Kalbant apie pačių implantų kokybę, tai galite būti ramūs, kad jie jums tarnaus mažiausiai du kartus daugiau nei visi kiti sukurti implantai. Taigi, svarbiausia, kad pasirinktumėte tinkamą odontologijos kliniką ir tiesiog leiskite odontologui atlikti savo darbą su geriausiu iki šiol žinomu implantų išradimu. Vėliau jums tik reikės didžiuotis savo nepriekaištinga šypsena, kurią nuolatos bus malonu matyti jūsų veide.

Kaip yra įstatomi Straumann implantai?