ESTETINIS PLOMBAVIMAS VILNIUJE

estetinis plombavimas vilniuje

Estetinis plombavimas Vilniuje

 

Estetinis plombavimas Vilniuje – tai yra proga patikimai ir efektingai atstatyti prarastus dantų audinius. Per vieną apsilankymą įmanoma restauruoti iki 4-6 dantų. To pasekoje, rezultatai bus matomi iš kart po pirmojo apsilankymo – pagaliau turėsite savo svajonių šypseną!

Atliekant estetinio plombavimo procedūras, prarasti dantų audiniai yra atrestauruojami taip, kad atitiktų natūralią formą, spalvą, nepermatomumą ir paviršiaus mikrostruktūrą, net ir skirtingomis apšvietimo sąlygomis. Dirbdami mes naudojamės aukščiausios kokybės (sertifikuotas) plombavimo medžiagas, kurių fizinės ypatybės – stiprumas, sukibimas su dantų audiniu ir dauguma galimų atspalvių, suteikia galimybę atstatyti individualų jūsų dantų grožį.

Po nuskausminimo jūs nejusite jokio diskomforto. Atliekant procedūrą yra atliekama apsaugančioji pasiruošimo procedūra: pažeisti ir demineralizuoti dantų audiniai yra pašalinami, dantys nėra poliruojami, kad būtų išsaugotas jų gyvybingumas ir reikalui esant jie būtų lengvai pakoreguojami. Kad užtikrinti restauracijos ilgalaikiškumą ir kokybę plombavimo metu yra naudojama drėgmei atspari guma. Šis būdas izoliuoja dantį nuo seilių, dantenų išskyrų ir garų, išsiskiriančių kvėpuojant, poveikio.

Viso šito ir svarbiausia, profesionalių daktarų meistriškumo, dėka jūs pagaliau galėsite džiaugtis savo svajonių šypsena!

Kada yra rekomenduojamas estetinis plombavimas?

 

Estetinis plombavimas Vilniuje yra atliekamas, kai dantys yra pažeisti ėduonies, turi spalvinių pakitimų, yra įskilę ar nusidėvėję, taip pat, kai pacientas nori užpildyti ertmę tarp dantų arba kai turi dantį, išdygųsį ne vietoje. Visą šitą galima pataisyti atliekant estetinį plombavimą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, estetinio plombavimo negalima atlikti, kai pažeistas audinys yra giliai po dantenomis, danties šaknis yra pažeista arba jei beveik nebėra likusių danties karūnėlės audinių. Tokių atveju mes rekomenduojame estetinį protezavimą.

Kiek ilgai užtruks estetinis plombavimas?

 

Procedūros trukmė priklauso nuo restauruojamų dantų skaičiaus ir darbo sudėtingumo. Jei reikia atrestauruoti maždaug 4-6 dantis, tada procedūra užtruks maždaug 5-7 valandas. Tam, kad jūsų laukimas būtų šiek tiek palengvintas, jums bus pasiūlyti video akiniai. Procedūros metu jūs galėsite žiūrėti jums patinkantį filmą.

Priekinių dantų restauravimo atveju yra būtina apsilankyti pas daktarą dantų apžiūrai maždaug 2-4 dienas prieš procedūrą. Po apžiūros daktaras įvertina rezultatą – spalvą, plombavimo medžiagos sukibimą, gleivinės būseną ir t.t. – atlikto estetinio plombavimo rezultatus. Apžiūros pas odontologą metu, atsižvelgiant į jūsų norus, jis gali pasiūlyti keletą korekcijų.

kaip-jausiuos-po-estetinio-plombavimo

Kaip jausiuosi po estetinio plombavimo?

 

Galite jaustis šiek tiek neįprastai, kai kurie jūsų tariami garsai gali būti neaiškūs (ypač jei tarp dantų esantys tarpai buvo užpildyti, danties pozicija buvo pakoreguota arba jei buvo atlikti sudėtingesni restauracijos darbai).

Plombuoti dantys gali būti nevienodos spalvos: procedūros metu dantys yra izoliuojami drėgmei nepralaidžia guma, po to jie išdžiūna ir atsiranda pastebimų spalvos pakitimų. Tačiau nereikia dėl to jaudintis, nes po kelių dienų dantų spalva atsistato, kai dantys yra vėl prisotinami drėgmės.

Po estetinio plombavimo jums gali šiek tiek skaudėti dantenas, jos gali paraudonuoti, kai plaunatės dantis jos gali ir šiekt tiek kraujuoti ir pasidaryti jautresnės. Prisitaikymas gali užtrukti iki 2 dviejų savaičių, atskirais atvejais ir šiek tiek ilgiau.

Tą pačią dieną, kai yra atliekamas dantų plombavimas, yra nepatartina naudoti jokių dažančių produktų (raudonojo vyno, mėlynių, burokėlių…).

Kaip rūpintis dantimis po estetinio plombavimo?

Naudokite standartines procedūras: valykitės dantis dantų šepetėliu ir dantų pasta, tarpus tarp dantų išvalykite dantų siūlu. Naudoti kietą dantų šepetėlį ir dantų pastą, turinčią kietų dygiųjų medžiagų (pvz. balinanti arba turinti mikrogranulių)nėra rekomenduojama, nes tokiu būdu poliruotas paviršius arba plobuotas dantis greičiau nusidėvi ir yra prarandamas jo blizgesys. Mes rekomenduojame naudotis profesionaliomis burnos higienos procedūromis ir estetiškai plombuotų dantų poliravimu (kad atnaujintumėte paviršiaus blizgesį) du kartus per metus.

Restauracijos ilgaamžiškumas

 

Kiekvienas pasirinktas restauracijos metodas turi savo tarnavimo trukmę (yra klaidinga manyti, kad dantis yra sutvarkytas visam gyvenimui.

Estetinis plombavimas gali tarnauti 8-10 metų ir ilgiau. Kad ir kaip bebūtų, restauracijos ilgaamžiškumas priklauso ir nuo paties žmogaus pastangų, pvz. nuo teisingo rūpinimosi dantimis. Profesionaliomis burnos sveikatos procedūromis ir estetiškai plombuotų dantų poliravimu reikia pasinaudoti du kartus per metus.

Gera individuali burnos sveikata, teisingas dantų valymas dantų šepetėliu ir dantų pasta ir tarpdančių valymas dantų siūlu užtikrins restauracijos ilgaamžiškumą.

Domina estetinis plombavimas Vilniuje?

Skambinkite +370 612 63 301

 

Estetinis Plombavimas Kaina

dantu higiena