DANTŲ PROTEZAVIMAS VILNIUJE

Dantų Protezavimas

 

Dantų protezai yra burnos įtaisai, suprojektuoti pagal užsakymą, kad pakeistų prarastus dantis. Nesvarbu jums trūksta vieno danties ar daugiau – ir nesvarbu ar to priežastis yra sunkus ėduonis ar kažkokia trauma – yra labai svarbu pakeisti tuos dantis. Prarasti dantys gali trukdyti jūsų gebėjimui kalbėti, kramtyti, šypsotis ir gyventi kupinam pasitikėjimo savimi. Mūsų klinikoje yra suteikiamas kokybiškas dantų protezavimas Vilniuje. Dirbame su ligonių kasa. Ilgalaikiai dantų protezai ir dantų plokštelės suteiks jums naturalią šypsena ir jausmą.

Odontologijos klinikoje Vilniuje “Meleda”, mes artimai bendradarbiaujame su talentinga odontologijos laboratorija, kad sukurtume protezinį įtaisą, kuris geriausiai užpildys jūsų šypseną. Įtaisai, kuriuos mes siūlome, dažniausiai yra daliniai arba pilni protezai, karūnėlės ir kitos korekcijos priemonės.

Daliniai dantų protezai

 

Daliniai protezai yra skirti žmonėms, praradusiems vieną dantį, ir jie gali būti taisantieji arba išimami. Pacientams, kurie turi sveikus dantis ir sveikas dantenas, taisantieji daliniai protezai yra labiausiai priimtinas pasirinkimas, dėl jų siūlomo stabilumo ir patikimumo. Kad ir kaip bebūtų, pacientams, kurie neturi palaikomųjų audinių, prie kurių galėtų būti pritvirtinti taisantieji protezai, išimami protezai yra tobuliausias pasirinkimas dantų tvarkymui.

 

 

 

Pilni dantų protezai

 

Žmonėms, kurie prarado visus dantis žandikaulio arkoje, pilni protezai gali atstatyti šypseną, burnos sveikatą ir pasitikėjimą savimi. Dėka tobulėjimo dantų protezų gamybos srityje, įskaitant ir pilnus protezus, jie tapo daug patogesni ir estetiškai malonesni.

Dantų karūnėlės ir kitos korekcijos priemonės, kaip ir pasako pavadinimas, pakeičia prarastą dantį dantų karūnėle. Porcelianinės karūnėlės yra dedamos virš danties, bet kurioje prarasto danties pusėje. Šie dantys, vadinami atramomis, palaiko netikrą dantį ir užpildo prarasto danties tarpą.

dantu protezavimas
dantu protezavimas

Dantų protezavimas Vilniuje

 

Ar jums reikia atstatančiosios priežiūros, kuri reikalauja dantų protezų? Mes būtume pagerbti, galėdami jums padėti. Mūsų odontologai yra atsidavę jūsų priežiūros pozityvios patirties kūrimui, kuri padės jums džiaugtis gera burnos sveikata ir būsena daugeliui metų į priekį. Paskambinkite mums šiandien, kad užrezervuotumėte savo susitikimą mūsų odontologijos klinikoje.

Skambinkite Dabar +370 612 63 301

 

 

 

Dantų protezavimas kaina

4 Patarimai kaip rūpintis dantų protezais

Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų protezus

Dantų protezų tipai

dantu protezavimas vilniuje