Dantų Implantavimas

Dantų implantavimas

 

Kaip ir daugelis gydomųjų procedūrų šiuolaikinėje odontologijoje, dantų implantacija apima netik mokslinį atradinėjimą, tyrimą ir supratimą, bet ir pritaikymą klinikinėje praktikoje. Dantų implantavimas reikalauja erudicijos planavime, operacijose ir dantų restauracijoje; visas procesas tiek pat meniškas kaip ir moksliškas.

Dantų implantai

 

Pradėkime nuo pradžių: danties implantas iš tikrųjų yra danties šaknies ar kelių šaknų pakeitimas. Kaip ir dantų šaknys, dantų implantai yra įtaisomi žandikaulyje ir po operacijos nėra matomi. Jie yra naudojami įtaisyti karūnėles (dantų dalys, matomos burnoje) , protezus ar kitas korekcijos priemones. Jie yra pagaminti iš titano, kuris yra lengvas, stiprus ir palaikomas biologiškai, kas reiškia, kad jis nėra atmetamas mūsų kūno. Titanas ir titano lydiniai yra plačiausiai naudojami metalai dantų ir kaulų implantuose, tokiuose kaip sąnarių implantai. Dantų implantai turi aukščiausią pasisekimo reitingą iš visų implantuotų įtaisų.

Titano speciali ypatybė prisijungti prie kaulo, vadinamoji oseointegracija (“oseo” – kaulas; “integracija” – susijungimas ar susiliejimas), yra biologinis dantų implantacijos pagrindas. Taip yra dėl to, kad kai yra prarandami dantys, kartu prarandami ir juos palaikę kaulai. Dantų implantų įdėjimas stabilizuoja kaulą, užkirsdamas kelią jo praradimui. Be prarastų dantų pakeitimo, implantai padeda išlaikyti žandikaulio formą ir tankumą. Tai reiškia, kad jie taip pat palaiko kaukolę ir, netiesiogiai, minkštuosius audinius – dantenų audinį, skruostus ir lūpas. Dantų implantai padeda jums valgyti, kramtyti, šypsotis, kalbėti ir atrodyti visiškai natūraliai. Ši ypatybė suteikia socialinės, psichologinės ir fizinės geros savijautos būseną.

dantu implantai

Ar man tinka dantų implantavimas?

 

Trumpai tariant, jei jūs praradote dantų, dantų implantavimas atstatys jūsų dantis. Tačiau yra svarbu, kad jūsų sveikata būtų gera, nes kai kurios sąlygos ar ligos, gali įtakoti tai, ar jums tiks dantų implantacija. Pavyzdžiui, nekontroliuojamas cukrinis diabetas, vėžys, radijacija į žandikaulį, rūkymas, alkoholizmas arba nekontroliuojama periodontalinė liga gali įtakoti ar implantai susijungs su jūsų kaulu. Yra labai svarbu informuoti savo odontologijos chirurgą viską apie jūsų medicininę būklę (praeityje ir dabartyje) ir tai, kokius vaistus naudojate, nesvarbu receptinius ar ne.

Sprendimas, kur ir kaip implantai bus įtaisyti, reikalauja detalaus jūsų visos stomatogeninės(„stoma“ – burna; „geninė“ – nasrai) sistemos įvertinimo. Where and how implants are placed requires a detailed assessment of your overall stomato-gnathic system (“stoma” – mouth; “gnathic” – jaws), within which the teeth function. Tai pareikalaus įvairių įrašų, kurie apims jūsų burnos modelio ir sukandimo tyrimą, ir specializuotų rentgeno nuotraukų, kurios gali būti kartu su 3D skenavimais, žinomais kaip kompiuterinė tomografija. Planavimas, pasitelkiant kompiuterinius vaizdus užtikrina, kad dantų implantavimas bus įtaisytas tinkamoje kaulo vietoje.

Dantų implantavimo kaina

ar man tinka dantu implantavimas